Better process - O nás

"Pojem - PROCES - pochází z latinského slova - PROCESSUS -, které znamená - POSTUPOVAT, VYVÍJET SE -, neboli postupný děj / změna, posloupnost stavů jakéhokoliv systému."

Jsme mladá poradenská společnost, která vznikla spojením zkušeností partnerských konzultantů z různých průmyslových oblastí jako jsou dodavatelé v automobilovém průmyslu, poskytovatelé komplexních logistických služeb, strojírenské výroby a poradenství.  Nabízíme spolupráci, znalosti a partnerství při hledání a zavádění systémů a metod neustálého zlepšování.

Náš tým sbírá zkušenosti v různých odvětvích průmyslu v oblastech, které jsou podpůrné pro základní podnikatelskou činnost (výroba, technologie, služby, obchod) každé společnosti, ale bez nichž se nejde dlouhodobě obejít a efektivně společnost řídit a rozvíjet.

Naše hlavní zaměření je na malé / středně velké výrobní, logistické a obchodní společnosti, které mají zájem zavádět do svých podnikatelských aktivit nové myšlenky spojené s neustálým zlepšováním svých procesů a tím získat náskok vůči konkurenci.

Prostřednictvím realizace dohodnutých cílů získá Vaše společnost přehled o struktuře nákladů, přehled o plýtvání s definicí cesty, jak plýtvání eliminovat, ušetříte náklady zlepšením neefektivních procesů, zavedením systému sledování a vyhodnocení dat zajistíme dlouhodobou udržitelnost realizovaných zlepšení. Náš cíl je Vaše spokojenost při zavedení efektivních procesů ve Vašem podnikání.

Základní cíle u klientů naší společnosti:

  • Zavedení procesu neustálého zlepšování
  • Zavedení metod a principů štíhlé výroby
  • Jasný přehled o struktuře výrobních nákladů
  • Zavedení systému sledování a vyhodnocení výkonů

o_nas_procesy

Těšíme se na budoucí spolupráci a společný úspěch!